پس از قرعهکشي مسابقات فوتبال جام حذفي مسير صعود همه تيمها تا مراحل پاياني مشخص شد و تيمهاي استقلال و پرسپوليس تا فينال اين رقابتها برخوردي با هم نخواهند داشت.
به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، قرعهکشي مسابقات فوتبال جام حذفي صبح امروز (دوشنبه) با حضور نمايندگان تيمهاي مختلف در فدراسيون فوتبال برگزار شد.
بر اساس قرعه کشي که لحظاتي پيش انجام شده است، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتها مشخص شد که برنامه مرحله اول که 13 شهريور انجام مي شود به شرح زير است:
مرحله اول:
بازي شماره يک-شهرداري زارچ يزد- شهرداري جاجرم( خراسان شمالي)
بازي شماره دو-جنوب سوسنگرد- قهرمان استان کردستان( هنوز معرفي نشده)
بازي شماره سه-پرواز زنجان-قهرمان ايلام
بازي شماره چهار-گندم کاران مغان اردبيل- شهرداري نوين بندرعباس
بازي شماره پنج-اتحاد نوين گلستان(توابع تهران)-اتحاد شادگلي قم
بازي شماره شش-شهداي نيروي هوايي تهران-ماهوند مشهد
بازي شماره هفت-شهداي ساري- استقلال نوين قزوين
بازي شماره هشت-تالار وحدت همدان-آذرکوثر تبريز
بازي شماره نه-شهرداري کلاچاي گيلان- تيس چابهار
بازي شماره ده-قهرمان لرستان(هنوز معرفي نشده)- قهرمان خراسان جنوبي(هنوز معرفي نشده)
بازي شماره يازده-استقلال چرام کهکيلويه- پيام وليعصر مرکزي
بازي شماره دوازده-مقاومت شهرکرد- پاس گناوه
بازي شماره سيزده- قهرمان البرز-معاونت ورزش و آموزش(قهرمان استان کيش)
مرحله دوم جام حذفي که در 19 شهريور برگزار مي شود:
بازي شماره 14-برنده بازي شماره يک- شهداي ارتش اصفهان
برنامه بازي شماره 15-برنده بازي شماره دو- برنده بازي شماره سه
بازي شماره 16-استانداري کرمانشاه-برنده بازي شماره چهار
بازي شماره 17-برنده بازي شماره پنج-پيروزي گرمسار
بازي شماره 18-شهداي آق قلاي گلستان-برنده بازي شماره شش
بازي شماره 19-برنده بازي شماره هفت- عقاب نيروي هوايي شيراز
بازي شماره 20-برنده بازي شماره هشت- برنده بازي شماره نه
بازي شماره 21-گل گهر نوين سيرجان-برنده شماره ده
بازي شماره 22-برنده بازي شماره 11 – برنده بازي شماره دوازده
بازي شماره 23-برنده بازي شماره سيزده- با کيوان مرغ مهاباد
مرحله سوم اين بازيها که با حضور تيمهاي ليگ دسته دوم، دسته يک و 10 قهرمان برتر استانها در 24 شهريور برگزار خواهد شد:
24-آلومينيوم هرمزگان_ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
25-کاسپين وزني _ استقلال ساري
26-مس رفسنجان _ نيروي زميني تهران
27-گاز فجر جم _ شهرداري لنگرود
28-داماش ايرانيان تهران_ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
29-شهرداري جويبار_ گهر دورود
30-اتکاي گلستان_ شهرداري اراک
31-پيام صنعت آمل _ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
32-نيکيپسند اصفهان_ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
33-استقلال اهواز _ نفت اميديه
34-شهرداري دزفول_ نفت و گاز گچساران
35-شهرداري تبريز_ صنعت نفت نوين آبادان
36-ميناب تيور هرمزگان_ نساجي مازندران
37-البدر بندر کنگ_ سپيدرود رشت
38-صنعت نفت آبادان_ راهيان کرمانشاه
39-سياهجامگان مشهد_ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
40-پرسپوليس گنابه_ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
41-نفت مسجد سليمان _ پيکان تهران
42-برق شيراز_ ماشينسازي تبريز
43-سايپاي شمال_ صنعت ساري
44-نوژن شهرداري نوشهر_ شاهين بوشهر
45-شهرداري ياسوج_ آهن بافق يزد
46-مس سنگون برزقان_ گلگهر سيرجان
47-نبرد شهر کرد _ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
48-فولاد يزد _ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
49-شهرداري بندرعباس_ ابومسلم خراسان
50-استيلآذين تهران _ ايران جوان بوشهر
51-استادمعين اهواز _ با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است
52-پاس همدان _ پديده مشهد
53-شهرداري اردبيل _کارگر بن يزد بوشهر
54-بهمن شيراز_ مليحفاري اهواز
55-با يکي از قهرمانان استانها که بالا آمده است _الوند همدان
همچنين براساس اين قرعهکشي مشخص شد تيم هاي ليگ برتري به ترتيب زير به مصاف حريفانشان مي روند که البته زمان اينبازيها هنوز مشخص نيست:
استقلال تهران بايد با برنده بازي تيمهاي آلومينيوم هرمزگان-يکي از قهرمانهاي استاني و استقلال ساري-کاسپين قزوين بازي کند.
ملوان بندرانزلي پس از برگزاري دو ديدار با برنده يکي از تيمهاي نيروي زمين تهران-مس رفسنجان و شهرداري لنگرود-گاز فجر جم بازي ميکند.
نفت تهران با برنده داماش ايرانيان-يکي از قهرمانهاي استاني و شهرداري جويبار-گهر دورود مصاف خواهد داد.
همچنين ذوب آهن پس از دو بازي با برنده اتکاي گلستان-شهرداري اراک و پيام صنعت آمل-يکي از قهرمانهاي استاني بازي خواهد کرد.
صباي قم با برنده تيمهاي گيتيپسند اصفهان با يکي از قهرمانهاي استاني و استقلال اهواز-نفت اميديه بازي ميکند.
مس کرمان با برنده شهرداري دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداري تبريز-صنعت نفت نوين آبادان مصاف مي دهد.
گسترش فولاد تبريز با برنده تيمهاي ميناب طيور هرمزگان-نساجي مازندران و البرز بندر کنگ و سفيد رود رشت بازي ميکند.
سپاهان اصفهان با برنده تيمهاي صنعت نفت آبادان-راهيان کرمانشاه و سياهجامگان مشهد-يکي از قهرمانهاي استاني مصاف مي دهد.
در نيمه ديگر جدول برنامه رقابتها به اين صورت است:
سايپا با برنده تيمهاي پرسپوليس گناوه-يکي از قهرمانهاي استاني و نفت مسجدسليمان-پيکان تهران مصاف مي دهد.
تراکتورسازي تبريز با برنده تيمهاي برق شيراز-ماشينسازي تبريز و سايپاي شمال-صنعت ساري بازي ميکند.
داماش گيلان با برنده تيمهاي نوژن شهرداري نوشهر-شاهين بوشهر و شهرداري ياسوج-آهن بافق يزد بازي خواهد کرد.
راهآهن سورينت با برنده تيمهاي مس سونگون ورزقان-گلگهر سيرجان و نبرد شهرکرد-يکي از قهرمانهاي استاني مصاف مي دهد.
فولاد خوزستان با برنده تيمهاي فولاد يزد-يکي از قهرمانهاي استاني و ابومسلم خراسان-شهرداري بندرعباس بازي ميکند.
فجر سپاسي شيراز با برنده تيمهاي استيلآذين تهران-ايرانجوان بوشهر و فولاد نوين اهواز-يکي از قهرمانهاي استاني ديدار خواهد کرد.
پرسپوليس با برنده بازي تيمهاي پديده مشهد-پارس همدان و کارگر بن يزد-شهرداري اردبيل مصاف مي دهد.
استقلال خوزستان هم با برنده تيمهاي ملي حفاري اهواز-بهمن شيراز و الوند همدان-يکي از قهرمانهاي استاني بازي ميکند.
طبق اين برنامه تيمهاي استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نيمهنهايي به يکديگر نميرسند و همچنين تراکتورسازي و پرسپوليس هم تا مرحله نيمهنهايي به هم نمي خورند.
بر اساس اعلام بهروان فينال به صورت تک بازي انجام مي شود و اگر دو تيم هم استاني به فينال راه يابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غير اين صورت يا توافقي صورت خواهد گرفت و يا سازمان مسابقات در اين باره تصميم گيري خواهد کرد.
ضمن اينکه اگر در هر مرحله، دو تيم ميزبان يا دو تيم ميهمان در مرحله قبل به هم بخورند براي تعيين ميزباني و ميهماني قرعه کشي انجام خواهد شد.
هر گونه تغييري در برنامه مسابقات از سوي سايت رسمي فدراسيون فوتبال اعلام مي شود.